O mnie...

Mam na imię Adam.
Jestem absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale Filologii Angielskiej gdzie uzyskałem tytuł licencjata, oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera, gdzie uzyskałem tytuł magistra na wydziale Komunikacji w Biznesie.  Jestem nauczycielem z dwudziestoletnim stażem pracy.
Po drodze udało mi się zdobyć obszerne doświadczenie w nauce języka angielskiego ucząc Metodą Callan-a, TOP Direct Method,  przeszedłem prawdziwą "szkołę życia" pracując w integracyjnej szkole podstawowej i gimnazjum, oraz prowadząc kursy językowe dla dorosłych podczas rocznego pobytu na Malcie.
Co odróżnia mnie od innych lektorów, to niestandardowe podejście do nauki i zajęć. Ze mną nie można się nudzić. Moje lekcje bazują na materiałach własnych i zawsze oparte są na wideo. Omawiamy zagadnienia związane z językiem ogólnym, technologią, polityką, biznesem, problemami globalnymi oraz stylem życia. Gwarantuję indywidualne podejście do studenta i miłą, bezstresową atmosferę. Poza pracą pasjonuję się kolarstwem, kajakarstwem górskim, namiętnie chodzę i biegam po górach i od czasu do czasu uprawiam bushcraft.
Język angielski to moja największa pasja. Traktuję swoją pracę jak wyzwanie, a nauczanie jak misję. Nie wierzę, że nie da się nauczyć przynajmniej podstaw języka angielskiego. Przekonaj się i zacznij uczyć się ze mną. 
Zapraszam serdecznie.